Çalışmalarımız

 | Cast | Casting | Oyuncu | Yrd. Oyuncu | Manken | Model |

Türkiye’de 1 numara olmayı hedeflemenin yanı sıra kaliteli ve uzun yıllar sektörde sağlam adımlarla devam etmeyi bir hedef olarak belirleyen www.cocukajansi.com yaklaşık onbeşbin  kişilik ailesiyle hızla büyümektedir sizlerde bu büyük ve kaliteli aileye katılmakla sektör deki en anlamlı adımlarınızdan birini atmış olacağınızdan emin olabilirsiniz.

Tecrübeli ve Profesyonel Oyuncu

Profesyonel menajerlerimiz tarafından ilgilenilen  devlet tiyatrosu , özel tiyatro eğitimlerini tamamlamış  veya alaylı oyuncularımızı  tv dizilerine ,sinema ve reklam filmlerine ana cast veya bölüm oyuncusu olarak menajerlik hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

Fuar Host / Hostes

İzmir - antalya - izmit - istanbul  şehirlerinde  cnr expo , tüyap ve lütfi kırdar ‘ da gerçekleştirilen fuarlarda host / hostes hizmeti vermekteyiz.

Manken / Model 

Çalışmış olduğumuz  giyim , kozmetik ve aksesuar firmalarına  son derece  saygın ve şeffaf bir çerçeve içerisinde  manken ve model  hizmetleri sunmaktayız.

Yeni Yüzler  ( Sinema ve Tv Sektöründe İlk Adım )

Tv dizileri  , sinema ve reklam filmlerinde en  çok ihtiyaç duyulan yeni yüzlere doğru ve frofesyonel  bir yaklaşım sunan rol istanbul ajans . Aralarında çok yetenekli kendini gösterebilen gelecek vaat eden kişilerden oluşan yeni yüzlerin   doğru ve kararlı adımlar atmasını sağlar.

Yaşlısından gencine , öğrenci ,çocuk, emekli , meslek sahibi veya çalışmayan herkese şans verdiğimiz bu büyük platformda  kaliteli ve güvenli bir şekilde hayallerinizi gerçekleştirmenize vesile olur.

Online başvuru

Son halinizi gösteren en az bir adet fotoğrafınızla  online başvuru bölümüne girerek başvuru formunu doldurup bize gönderiniz. Başvurularınız profesyonel  cast sorumlularımız tarafından değerlendirelecektir.

İnternet sitemizden online kayıt yaptıran üyelerimiz

Başvurunuzu yolladıktan sonra ajansımız tarafından alınan kaydınız profesyonel cast sorumluları tarafından incelenerek uygun görülen başvurular için cast asistanları sizinle irtibata geçecektir.

İlgili cast sorumlularımız sizi uygun olduğunuz rollere yönlendirirler  tecrübesiz üyelerimizi tecrübe kazandıracak projelere yönlendirerek bu sayede hem ajansımızın çalışma tarzını profesyonel  set ortamında görme ve o setin bir parçası olarak rol alma imkanı bulursunuz ajans süpervizör lerinin set ortamında gözlemlediği ve tecrübe kazandığına inandığı  oyuncu adaylarını  profesyonel cast sorumlularımıza bildirmesi sonucunda diyaloglu roller alma ve oyuncu kadromuza ilerleme imkanı bulurlar.

Kadromuza kabul edilen yeni yüzler ve oyuncular

Kadromuza katılma şansı yakalayan kişiler ajansımız bünyesinde  çalışmış olduğumuz dizi , sinema , reklam filmlerinde görevlendirilmek üzere ajansımıza davet edilerek stüdyo ortamında fotoğrafları çekilir ve profesyonel cast sorumlularımızla ön görüşme gerçekleştirirler.sonrasında firmamız bünyesinde oluşturulan fotoğraflı cv niz kategorinize göre çalışmış olduğumuz yapım firmaları , reklam ajansları ve model / manken  ihtiyacı duyan firmalara dağıtılır.

COCUK AJANSI  dikkat etmeniz gereken hususlar

  1. Ajansımıza kayıt yaptıran üyelerimiz Cocuk Ajansı bünyesinde görevlendirilen profesyonel cast sorumlularımızın onayından geçtikten sonra size bilgi mesajı gönderilecektir.sonrasında cast asistanları tarafından aranarak randevu verilecektir. ( lütfen verdiğiniz randevunun gün ve saatine mutlaka uyunuz ) cast sorumlumuz kayıt işlemleri , mülakat ve detaylı görüşme için belirlenen randevu zamanında hazır olacaktır.
  2. Dizi, reklam,sinema, klip , mankenlik ve fotomodellik çekimlerimize katılan  oyuncu , yrd oyuncu , yeni yüzler ve manken , modeller pofesyonel süpervizörlerimizin talimatlarıyla hareket etmelidir böylece daha profesyonel bir çalışma gerçekleştirelecektir.
  3. Oyuncuların alacağı ücretler proje bazlı belirlenmektedir. Oyuncu ödemelerimiz projeye  katıldığınız gün itibariyle maksimum 2 ay içerisinde banka iban numaranıza ssk yapılmış kişinin isim ve soy ismine ait hesaba yatırılır.
  4. Yrd oyuncu ( figürasyon ) olarak gidilen çekimlerde asgari ücretin bir günlük karşılığı hesabınıza yatırılır.
  5. Cocuk ajansı Casting & Prodüction sgk , iş güvenliği ve sağlığı yapılmayan hiçbir projeye katılmamaktadır.dizi , sinema , klip,reklam ve diğer çalışmalarımızda üyelerimize sgk uygulanmaktadır.
  6. Ajansımızın prensipleri doğrultusunda hareket etmeyen arkadaşlarımızın  ajansla  olan ilişkisi kesilecektir.
  7. Ajansımızdan aldığınız randevu tarihinde gelirken yanınızda kimliğinizi  getirmeniz gerekmektedir.
  8. Cocuk  Ajansı Casting & Prodüction olarak üyelerimizin sosyal güvenlik hakkını korumak ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlamak öncelikli hassasiyetlerimiz arasındadır.