KÜÇÜK ÜYELERİMİZ ve VELİLERİMİZ TARAFINDAN SIKÇA SORULAR SORULAR ?

1_ Çocuğum İçin İyi Bir Gelecek Hazırlamak İstiyorum Ajansınız veya Diğer Ajanslar Kesinlikle Herhangi Bir Projede Çocuğumu Değerlendirirmi ?

1_ Ajanslar Yalnızca Aracı Firmalardır Yapım ve Reklam Firmalarının Cast Brieflerine Uygun Olabilecek Cast ları Firmaya Sunarlar Onaylanan Bireyler İçin Aradaki Organizasyonu Sağlarlar. Kesinlikle Ajansımız İş Garantisi Vermez Çocuğunuzun Sektörle Alakalı Başarılı Olabileceğini Düşünüyor İseniz Sosyal Anlamda Kendisini Geliştirmesini İstiyor İseniz Başvuru Yapabilirsiniz.

 

2_ Çocuğumun  Derslerinin Aksamasından Endişe Ediyorum ?

2 _ Çocuk Model Oyuncu ve Cast Çalışmalarımızda Yapımcı Firmalar ve Ajansımız Çoğu Zaman Çocuk Cast Çalışmalarında Bilinçli Yaklaşımlar Sağlarlar ve Çocuklarla Alakalı Projelerinde Hafta Sonlarını Tercih Ederler.

 

3_ Çocuğum Herhangi Bir Proje İçin Onaylandığı Takdirde Set ve Katalog Çekimleri İçin Uygun Görülen Mekana Ulaşımımız Nasıl Sağlanır ?

 

3 _ Değerli Çocuk Adaylarımız Herhangi Bir REKLAM , DİZİ , SİNEMA veya KATALOG Çekimi İçin Onaylandığı Takdirde Ulaşımın Yapımcı Firmaya Ait Olduğunu Bildirir ve Aradaki Organizasyonu Sağlayarak Velilerin Herhangi Bir Problem Karşılaşmamasını Sağlar . Ayrıca Ajansımız Tarafından Görevlendirilen Süpervizör ( Ekip Başı ) Kalabalık Sahnelerde Oyuncularla Birlikte Sete Giderek Oradaki Yönlendirmeleri  Sağlar ve Başarılı Bir Şekilde Verilen Görevin Yerine Getirilmesinde Rol Alır.

 

4 _ Çocuğum Herhangi Bir Proje İçin Uygun Görüldüğü Takdirde Sosyal Hakları Nelerdir  ?

4 _ Değerli Çocuk Adaylarımızın Herhangi Bir Proje Dahilinde Uygun Görülmesi Durumunda Yapımcı Firma İle Yapılan Sözleşme Dahilinde Çocuğunuzun Çekimlere Katılacağı Gün İçin Günlük Ssk Yapılır ve Bu Şekildede İlerleyen Yıllarda Emeklilik Yaşıyla Alakalı Yaşanan Yasa Değişiklikleri Durumunda Avantaj Sahibi Olur.

 

5 _ Çocuğumun Daha Önce Herhangi Bir Deneyimi Yok Bir Proje İçin Onaylandığı Takdirde Hızlı Bir Şekilde Eğitim Veriyormusunuz ?

5 _ Çocuk Adaylarımız Herhangi Bir Proje İçin Onaylandığında Yapımcı Firmalar Tarafından Görevlendirilen Oyuncu Koçları Eşliğinde Set Ortamında Heycanını Dindirebilmek Adına Yardımcı Olurlar. Katalog Çekimlerinde İse Çalışılan Fotoğrafçılarımızın Daha Önce Deneyimli Olmasına ve Çocuk Psikolojisine Hakim Olmaları Önemle Tercih Edilir.